Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Kthema Zot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kthema Zot" kënduar nga Valton Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Haki Halimi - Kthema Zot

Shumë vite kan kaluar
Ti je martuar
Unë jam martuar
Njerëzit kan harruar
Sa shumë jemi dasht

Asgjë nuk ka ndryshuar
Veç u shua
Por u shtua dashuria
Që unë për ty e kam pas

Pse shuhen dashurit e mëdha
A është fajtor njeriu
A është fati
Ne të dy s'jemi pa
Veç për një fjal goje
Veç për inati

Kthema zot
Kthema kohën dua ta takoj
T'lutem zot edhe njëherë
Dua ta përqafoj
T'i them se nuk e kam harru
T'i them se ende e du
Veç më shumë e du

T'luuuutem zot

Mergim Mjeku - Kthema Zot

Shum vite kan kaluar
ti je martuar
une jam martuar
njerzit kan harruar sa shume jemi dasht!

asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua
dashunia qe per ty une e kam pas.

pse shuhen dashuri te mdha
a eshte fajtor njeriu a eshte fati
ne te dy me sjemi pa
veq per nje fjal goje veq per inati

kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du

kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du

shum vite kan kaluar
ti je martuar
une jam martuar
njerzit kan harruar sa shume jemi dasht!!!!

asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua
dashunia qe per ty une e kam pas

pse shuhen dashuri te mdha
a eshte fajtor njeriu a eshte fati
ne te dy me sjemi pa
veq per nje fjal goje veq per inati

kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du

kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du

kthema zot kthema kohen dua ta takoj
tlutem zot edhe ni her dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe ma shum e du TLUTEM ZOOOOT

Sovran Olluri - Kthema Zot

shum vite kan kaluar ti je martuar un jam martuar
njerezit kane harruar sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua
veq u shtua dashuria
qe per ty une e kam pas
Pse shuhen dashurit e mdha
a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi bashk
veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj
te lutem zot
dhe nje here dua ta perqafoje
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du .

Shume vite kan kaluar
Ti je martuar une jam martuar
njerezit kane harruar
sa shume jemi dasht
Asgje nuk ka ndryshuar
nuk u shua veq u shtua
ashuria qe per ty
une e kam pas
Pse shuhen dashurit e mdha
a osht fajtor njeriu a osht fati
ne te dy me sjemi bashk
veq per nje fjal goje veq per inati.

Ref 2
Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du

Kthema zot kthema kohen dua ta takoj te lutem zot
edhe nje here une ta perqafoje ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru ti them se ende e du dhe me shum e du .

Më shumë këngë me këtë titull:


Renditja: Top 200
Publikimi: 10/12/2015
Teksti: Suzana Fazliu
Orkestrimi: Valton KrasniqiMë Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëValton Krasniqi - Kthema Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zot".
3. Video është e këngës "Kthema Zot", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.