Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali Bajra - Me Thuaj Pse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Fole te verteten e pastaj nisu shko nuk jam kuklla jote mos mashtro mos provoko behu fer me mua dhe me dhuaj pse pastaj shpinen kthema dhe ti mu me le un e ti moj zemer kurr me bashk po pse te dua ani nasht

ref.
me thuaj pse kur e dita un mir se ti kush je me thuaj pse lumturin e dashurin e prishe ke mendu qe ti lun je mashtru veten ke lend.

ja nise i pari tani rendin e kam un jo nuk me merr melli as per ty nuk vuaj un veq ta dish se per nje fjal me humbe ti pse te dua ende kjo nuk ka rensi ndale veten dhe mos me thir me ngadal me harro.

ref.

nese prap ne do takohemi dhe me ty nese flas nuk ka shanca te takohemi skam qfar bej tash plas.

ref.

Ky tekst u dërgua nga TinaPublikimi: 09/05/2012
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku


Vali Bajra - Me Thuaj Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj Pse".
3. Video është e këngës "Me Thuaj Pse", por nuk këndohet nga Vali Bajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valza Bajra (Vali):


Komente 0