TEKSTESHQIP

Varrosi
Krejt Si N'mafia
Lyrics
(Feat. Mali G & Lil Koli)

Ref.2x/ Lil Koli:
Eci me mat mirt,me grada t'nalta,
me koka me bossa me G krejt si mafia,
krejt si mafia me koka me bossa me G krejt si mafia

Varrosi:
sic e dini krejt i go hard on the beat //
kam shoqnin e vertet e prakin rrugen pa frik //
dit per dit nat per nat nrrug 24/7 //
jan komplet kundra sistemit policin e kan inat //

sdin me u nal se koha thot barazim me lek //
leku nuk flen gjum fam leku po rritet shum shpejt //
shpejt e shpejt i vun dorezat dhe u nisen kundra DJALLIT//
kush se din le ta di ma shqipet hyn nshpi tGJENERALIT//

ca po do me dit ma shum kena barin mat kerkum//
e bardha nmaximum RROKFELERAT mushin hunt//
po e nali pak biseden se inatgjit krajt i plasa//
i kam hy thell muhabeti dhe policet bohen fanca//

varrosi i vecant e kam flowin shum tran//
kush ma ka nigju zonin e din se jam i pa pam//
jam ai si FEMNA jote ka ntru cdo nat//
pruna swagga nshqipni krejt po bojn BRRRAAA BRRRAAA//

Ref.2x/ Lil Koli:
Eci me mat mirt,me grada t'nalta,
me koka me bossa me G krejt si mafia,
krejt si mafia me koka me bossa me G krejt si mafia

DËRGOI: