TEKSTESHQIP

Vaxi, Afrim Aliu & Hajredin Gjeta
Te Fala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Fala" kënduar nga Vaxi, Afrim Aliu & Hajredin Gjeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor është prezantuar tek audienca i plotësuar shumë bukur me një videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes Biggy Image. Ky videoklip u publikua me datë 10 Nëntor 2013. Për muzikën dhe për fjalët e këngës u përkujdes Besim Bunjaku.