Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezërit Alimusaj - A Mendon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e mendon veten njeher nvendin tem
A mendon se knaqem kur ty zemra tdhem
A mendon se un nuk merzitem kurr
Dije qe nvend tzemres as un nuk kam gurë

Ref.
Zemra mdhem shpirti jem te kujtoj e skam qa boj
A me pas Qa me skisha lon kurr me qa

A mendon najher se pa dasht tkom lon
A mendon se un lamtumir tkam than
A mendon se zemrat na digjen njesoj
Pa mendu per ty dit as nat skaloj

Ref.
Zemra mdhem shpirti jem te kujtoj e skam qa boj
A me pas Qa me skisha lon kurr me qa


Vëllezërit Alimusaj - A Mendon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon".
3. Video është e këngës "A Mendon", por nuk këndohet nga Vëllezërit Alimusaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vëllezërit Alimusaj:


Komente 0