Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dito E Yli - Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hook:
O moj Dashni Kujtimet tona ti shoh nSy
O moj Dashni sa Net pa Gjum sa Net pa ty
e tash po don don don don ti
tregoj e ki ron ron ron ti
e tash po don don don don ti
dhe pse e din ti

Strophe 1:
Vetem njeher vetem njeher nje Moment ja vlen
Gabimet mi permend tkalumen sun e kthen
a ja vlen a ja vlen kur asgje ska Kuptim
te Humbur nRrug te ndara o moj Dashni

Strophe 2:
Tash nuk po ndi as ni pik nxetsi
Larg ti ke ik sa Djelli
a ja vlen a ja vlen kur asgje ska Kuptim
te Humbur nRrug te ndara o moj Dashni
Dito e Yli
Publikimi: 08/12/2020
Lyrics By Yli & Rroli
Instrumental: Ridvan (Mr Entertainment)
Rec/Mix And Master: Haq Records
Video Produksioni: Zoom ProductionDito E Yli - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Dito E Yli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dito e Yli:


Komente 0