Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Gashi - 6 Tetor 68 Flamuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "6 Tetor 68 Flamuri".
3. Video është e këngës "6 Tetor 68 Flamuri", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Gashi - 6 Tetor 68 Flamuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

31/12/2014

2014-12-31T09:51:52+01:006 Tetor 68 na u hap lajmi o i vertete
na u hap lajmi o i vertete
si ne radie ashtu n gazete
si n gazet e ashtu n radie
se n prishtin na u mbajt mledhie
se n prishtin na u mbajt mledhie
per flamuriiiin kuq e ziee
hajde hajde o flamur e
Kastrioti tka pas ne dur e
hajde hajed o bajrak e
shqiptaria ty tka la me gjak e
e per sdyti kush e majti
n Vlore e ngriti Ismail Qemali
O flamuri rema rema
kush mos dasht o i plast zemra
i plast zemra e iu shkrumofte
se na jem o bijt e Kosovse
jemi vllazer jemi shqiptare
Oooo tmbrojm flamurin ton kombtare o heeejj


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë