Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Krasniqi & Remzie Osmani - Bjeri Vajzo Defit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


bjeri bjeri vasho defit
thuja kenges qe me gezon
2x
zani yt si za bylbyli
fusha e male i ligjeron

refreni1 2x
une kanges do tja tham
djalo more djal beqar
tlutem djalo mu afro
tkendojme sbashku pa ja nda

oo nuk e la moj vashe pa te marre

bjeri bjeri vasho defit
o sa mire po i bishe e o
2x
lumja nana qe te ka
lum ai djali per tye o

2 refreni 2x
une defin do ta kall
djalo more djal beqar
ta perveloj o kete mahallle
tlutem mos ma merr inat

oo nuk e la moj vashe pa te marre


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Vellezerit Krasniqi & Remzie Osmani - Bjeri Vajzo Defit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjeri Vajzo Defit".
3. Video është e këngës "Bjeri Vajzo Defit", por nuk këndohet nga Vellezerit Krasniqi & Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Krasniqi:


Komente 0