Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Lleshi - Facebook Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

qeshu qeshu moj rini fati bardh ka ardh per ty
pa shku larg e me lezet.
dashuri gjen ne
internet dikur vend nuk la pa pyt per me gjet te
dhanat per mbi per ket pun nuk duhet askush
se kompjuteri u bo shkuse
ne facebook hap nji adres cdo minut e ke 1 ftes
thoni vajza shum te du e ke fat po me more
mu ja ua hap zemeren gjat e gjan pa mendu
cfar mostre jan nuk e din perball kujt je plaka
thot jam vajz e re ,
na shkoj dita ne facebook
po harrojm me hanger buk kape 1 e lsho 1
tjetër sot ka mbet dashnia ne leter ,po me
jeten sbohet loj ne ket bot njerzit sjan njesoj .
veq nga njohja ball per ball lind dashnia si
kristal

Ky tekst u dërgua nga admirPublikimi: 02/02/2013


Vellezerit Lleshi - Facebook
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Facebook".
3. Video është e këngës "Facebook", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:


Komente 0