Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezërit Lleshi - Celulari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

qe kur doli celulari ka ndryshu edhe shqiptari deri dje kishte burrnin dhe ne brez mbante alltin por tani zogu i shqiptarit ka ven kllefin e celularit nga do vete nga do shkon amc e vodafon plus e igell per merak na jan ba si bagjanak je ne rrug a ne makin celulari ta gjen shpin ska nevoj te lidhish tela me jarani flet margjela bisedon shoku me shokun ban kuvend lleshi me frrokun sms con vajza djalit e takohen pran lokalit plaku plakes nis mesazhin plaka krihet ban makjazhin por ta dini dhe nmahall gjith lezeti esht ne shkoll kur ne vend te arsimtarit vlon muzika e celularit me ofert e internet nuk na lan ni lek ne xhep ne ni an ne na buzqeshin anen tjeter na e ngjeshin celulari shpetimtari celulari ngatrrestari tash sa vite monopol na kan zhvat ne portofol ni minut bised moj nane fluturon ni korromane le pastaj me italin gjermanin apo anglin sa ta pysish si je burr te shkon taven cek nfurr u clirum nga barbari e ram rob ke celulari


Ky tekst u dërgua nga Argjent Asllani





Vëllezërit Lleshi - Celulari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Celulari".
3. Video është e këngës "Celulari", por nuk këndohet nga Vëllezërit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vëllezërit Lleshi:


Komente 0