Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Lleshi - Mos U Tall Me Katundarin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Baca lok ka zbrit nga mali
se ushtar i ka shku djali
Ne Tiran ne trotuar
i ka fol nje qytetar

I ka fol ky baces lok
pse s'peshohesh mor malok
per 1 lek mos u kurse
per me dit sa kile je eeeeee

ka hyp baca ne peshore
lun shigjeta si gaforre
Lart e posht po lun shigjeta
dhe ndalon te katerdhjeta

Matu mir shihe kandarin
mos u tall me katundarin
40 kile m'peshon dhia dhe 1 qen qe kam te shpia aaaaaa

Baca lok s'boni me llafe
paska shku me pi ni kafe
cka me honger allahile
ka ble rrush nja 4 kile

Dhe pasi e henger rrushin
u kthy prap takoi pashusin
po tani a kam shtu pesh
40 kile tho dhe qesh
heu bre burr baca vigati
don me u tall me mu lugati
tkan lon syt or lum peshusi iiiii
4 kile mpeshon vec rrushiiii


Ky tekst u dërgua nga RiFlo


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Lleshi - Mos U Tall Me Katundarin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Tall Me Katundarin".
3. Video është e këngës "Mos U Tall Me Katundarin", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:


Komente 0