Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Hajde Nje Nat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nje Nat".
3. Video është e këngës "Hajde Nje Nat", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Hajde Nje Nat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

31/05/2013

2013-05-31T16:16:10+00:00Se po te pres hajde nje nat
per ty do te vdes
e mos me le aman aman
keshtu te ngrat
2X
Do te zhytem do te mbytem ne at uj ku dora jote dit per dit lan e shperlan.
Nen kemishen e zberthyer si mendafsh lekur e bardh aman aman mendja em ka lan.
Pse ma fike moj ti deren ooooooo pse e vrave moj gjananin oooooo
2x
Nates te dritarja jote do te ngjitem do te vritem ooo aman aman mendja me ka lan.
Kur te me prek ajo dor bardh e bute sikur bore oo aman aman mendja mka lon.
E pse sma jak moj xhan ti ket siklet degjo zemren moj nisu eja vet}2x


Ky tekst u dërgua nga Jeta
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet