Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - 16 Qershori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

mengjesi vjen dhe naten pas e lame
nje dite e re shenon ne kalendare
era vjen dhe lehte me peshperin
me tregon se do marr nje kujtim

kujtimin tend qe koha do ta mbaje
te jete me mua dhe kur t'jemi larg
neper endrra me te do shetis
e nje rrahje zemre pershperit

une do te doja oja te ishim lundertar
une do te doja ajaj
te udhetoja oja me ty si ne perralle
une do te fluturojaaaaaa ajajajaaaaaajajaaaa
une do te doja te ishim lundertar doooja
te udhetojajaja ty si ne perralle te fluturooooja

une do te doojajaja te ishim lundertar
une do te doojajaja te udhetoja oja me ty si ne perralle do fluturoooojajajaja aaajajajaaaaajajajajajajaaaa


Ky tekst u dërgua nga samantaVenera Lumani
Publikimi: 03/08/2015
Muzika: Lind Islami
Teksti: Ledian Nako
Orkestrimi: Endrit Shani


Venera Lumani - 16 Qershori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "16 Qershori".
3. Video është e këngës "16 Qershori", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0