Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - Lind Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  13

Doja vec të isha unë
Gjithcka për ty
Doja ty t'i falja yjet lart në qiell
Por nga toka vec një yll duket me sy
E gjithe bota ime eshte aty,aty

Nuk kam shumë për të pjestuar
Skam aq shumë për të ofruar
Kam vec një jetë për ty
Qiellin do ta përqafoj
Hënë e diell do bashkoj
Dhe një jetë të dytë t'a dhuroj

Ref:
Frymën time deri n'fund
Do ta kisha dhënë tani
Kam vetëm një jetë, je ti
Frymën deri ne t'fundit frymë
Do ta kisha dhënë tani
Për ty,vec për ty,vec për ty.

Doja të të mbaja unë si yllin tim
E të shihnim bashk qytete pa mbarim
Në cdo udhëkryq e në cdo ditë me shi
Zgjedhja ime vetme mbetesh vetem ti.

2x
Nuk kam shume për të pjestuar
Skam aq shumë për te ofruar
Kam vec një jetë për ty
Qiellin do ta përqafoj
Hënë e diell do bashkoj
Dhe një jetë të dytë t'a dhuroj

Ref:
Frymën time deri n'fund
Do ta kisha dhënë tani
Kam vetëm një jetë, je ti
Frymën deri në t'fundit fryme
Do ta kisha dhënë tani
Për ty,vec për ty,vec për ty.


Venera Lumani - Lind Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lind Për Ty".
3. Video është e këngës "Lind Për Ty", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0