Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venis Agaj - Familja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Zgjohem buzeqeshur, me familjen time.
Ndihem i permbushur, me shume gezime.
Ata qe i dua falin jeten,
me edukuan prinderit e mi.
Me gezime kengen ju kendova,
ti fal shume dashuri.

Lumturine e gjeta ne preherin e nenes,
ne buzeqeshjen babin, forcen e vellaut.
Shume i adhuroj se e meritojne.


Venis Agaj - Familja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Familja Ime".
3. Video është e këngës "Familja Ime", por nuk këndohet nga Venis Agaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0