Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vera Picari - Kolazh Popullore Te Shqiperis Te Mesme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

"Kolazh Popullore Te Shqiperis Te Mesme" është një këngë e re nga Vera Picari.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Vera Picari
Publikimi: 02/11/2022
Produksioni: Gezim Mneri
Video Produksioni: Xhuljo Jace


Vera Picari - Kolazh Popullore Te Shqiperis Te Mesme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Popullore Te Shqiperis Te Mesme".
3. Video është e këngës "Kolazh Popullore Te Shqiperis Te Mesme", por nuk këndohet nga Vera Picari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Vera Picari:


Komente 0