Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vert

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vert është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Mars 2020, Vert publikon videoklipin "Sad". Më datë 16 Korrik 2020, Vert publikon videoklipin "No Replay". Produksioni audio u realizua nga Contraband Gotti. Në Qershor 2021, Vert merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 21 me këngën "Sad"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Bulza

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Vert

Komente 0