Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vesa Luma - Nuk Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vesa Luma - Nuk Mundem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Të Kam Dashur Shumë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Bejbee nuk mundem te ndaloj, kupton hei hei e ti gjithmon nga unë kerkon hei hei e nese te pyes per ku shkon hei hei pergjegjen e di si gjithmon te degjohemi ne telefon e cmendur jam qe te besoj une ty kur me thua nuk mund te takohemi ne te dyyyyyyyyy pres nje dite pres nje gjatee te rije ti me mua ne pjekt
ri te tjeter kam refreni 2x: nuk mundem te ndaloj ty beibe nuk mundem te ndaloj une tyyyyy ti mund te puthesh ke te duash beibe mjafton te mos jemi te dyyy beibe, beibe


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet