Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Ti Po Don Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Uleem ahh
ku jee kemba ne levizje
ngadal shum lehht
pa dashëse m'don ti n'dett (ahha ahha)
falas tii kee fjalet dhe shikimet
tjerat shëndeet
hajde meritooj ti veet

Ref:(2x)
Ti po don me boo me muu baby-eh
munesh me provu baby-eh
s'esht mire me bo ti vet baby-eh
nuk ke pse nihesh ne siklet baby-eh

le bitin ti nisjjaa

Uleem
ku jee kemba ne levizje oh

ngadal shum lehht
pa dashëse m'don ti n'dett

Ref:(2x)
Ti po don me boo me muu baby-eh
munesh me provu baby-eh
s'esht mire me bo ti vet baby-eh
nuk ke pse nihesh ne siklet baby-eh

Ti po don me boo me muu
po don me bo me muu
ti po don me boo me muu
po don me bo me muu .


Ky tekst u dërgua nga Aidda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vesa Luma
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/06/2011
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Vesa Luma - Ti Po Don
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Don".
3. Video është e këngës "Ti Po Don", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0