TEKSTESHQIP

Vida Kunora & Anjeza Ndoj
Jare Katunare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jare Katunare" kënduar nga Vida Kunora & Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që krijimi muzikor u lansua tek ne në dimensionin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 12 Janar 2016.