A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viki
  • Merre Veten Me Te Mir

Audio

Video Link

Viki - Merre Veten Me Te Mir  (Feat. Genc Prelvukaj)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/10/2009

2009-10-30T18:28:56

Featuring

Genc PrelvukajIt's a long time that we try finding the lyrics to "Merre Veten Me Te Mir" sung by Viki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Viki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019