Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vin Veli & Lorè - Tonight Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies
Tonight's the night that we can try and make a shout out to the stars
Tonight's the night that we can fight and leave it all up to the sky, tonight's the night we'll leave it all up to the sky
Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies

Thirrem ne kte nate
Mendoj per ty une dhe pse nuk te kam
Ti rri dhe pak me mu e jotja jam
E jotja ne kte nate

Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies
Tonight's the night that we can try and make a shout out to the stars
Tonight's the night that we can fly and we can dance, we can dream until the end of time oohhh
Tonight's the night that we can fly and we can dance up to the skies

Thirrem ne kte nate
Mendoj per ty une dhe pse nuk te kam
Ti rri dhe pak me mu e jotja jam
E jotja ne kte nate


Ky tekst u dërgua nga Gerti PrenjasiVin Veli & Loré
Publikimi: 16/09/2019


Vin Veli & Lorè - Tonight
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tonight".
3. Video është e këngës "Tonight", por nuk këndohet nga Vin Veli & Lorè.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vin Veli:


Komente 0