Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vinz - Nobody (Feat. Stealth)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  84

Stealth :
Na keni nper rruge ne cdo dit
Nobody can f**k with my G's
HB, we bang, we let out the heat
Nobody can hear
Nobody can see
Nobody can speak
Kur dalin maskat e zeza, hoodi perdit Hallowen

Vinz :
Sherri ndodh ska rendsi kush organizon
Shqipet mbrapa me vete nji garnizon
Na levizim shpejt ju t njejt pussy ca po don
Hellboz husstling dersa t shkojn nji milion
Nji milion views, nji milion hite
nji milion pound se leku ke leku rritet
Ma shum dit mas dite
Nji milion shqipe
Hekri me vete ketu inatxhit priten si n'dasma
Krismat bang bang bang shohin flashat
Gjaku rrjedh n'ven ven snnimojn fashat
Na shkojm e vijme si fantazma
Xhamat e zeza nuk shefna perjashta
Linja me maca, dogza me maska
Leku pist nam na e lajm thirrna vaska
E din ton Hellbanianz e ardhmja
Haaaaa (falemnerit e Bardha)

Stealth :
Na keni nper rruge ne cdo dit
Nobody can f**k with my G's
HB, we bang, we let out the heat
Nobody can hear
Nobody can see
Nobody can speak
Kur dalin maskat e zeza, hoodi perdit Hallowen

Vinz :
Nuk osht thashethem
Shoki belaja t'vjen
Smun me hy n'truall ton se paprit plumbi t'zen
Shum ftoht n'ket vend
Rruga t'then, prandaj duhet me mbajt heat ndryshe keqja t'gjen
Nuk munen me na tremb se na rrim me dykomsha
Thojn nji llaf e shko gishti te komza
Dog hapi burgjet du me i pa shqipet jashta
Ua marrim Londren e ja vem flaken si kashta
Paralajmrim, futu mren kur bie nata
Se na dalim jashte e ecim me sene t'gjata
Nuk shifet robi, vec shifet flaka
Nobody speakin dhe kur jena nen pranga

Stealth (2x) :
Na keni nper rruge ne cdo dit
Nobody can f**k with my G's
HB, we bang, we let out the heat
Nobody can hear
Nobody can see
Nobody can speak
Kur dalin maskat e zeza hoodi perdit Halloowen


Ky tekst u dërgua nga StealthHBVinz
Featuring: Stealth
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/12/2016


Vinz - Nobody
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nobody".
3. Video është e këngës "Nobody", por nuk këndohet nga Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

8
10
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vinz:


Komente 0