Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vinz - Hood Life

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hood Life".
3. Video është e këngës "Hood Life", por nuk këndohet nga Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vinz - Hood Life  (Feat. Stealth)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  136

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Stealth

28/07/2017

2017-07-27T23:00:00+00:00

Vinz:
Jeta qe jetojna
rruga qe e zgjodha
hood lifestyle, zemren se impresionoka
nuk i pelqe droga
po sna eci shkolla
nrrug i mledhim rrogat
hellboz taking over
Shqipet Love us.. ti shqipe merre avash
my shqipez rri me kallash..shqipe grihesh tallazh..
shqipet tmyllun nkafaz. burgje Alkatraz
Shqipez Locked up mungon Women Contact
Muret e nalt, atmosfera sikur jasht
tu pi hashash qelia si amsterdam caffe
lifestyle si arab, nuk donna mu ba Bad
po kur provokojn Rruga Bagdad,
My Shqipez bang dat
Shqipet jan tu ni thirre lesson.
Ajo ra ndashni wid a G, stilin e jeteses
Don me nejt next to me, me ma majt hekrin.
Adrenalin Levels, don mi shtu rrahjet e Zemres
Femres Paprit, nQelizat e Gjakut..
Rruga ju ka ngjit, si Dawgit Hashashi
Hekrin e kam Automatic, Shqipe Watch It.
Se Rrugeve zhdukesh si magjik

ref:
Rrugve with my Dawgs, addicted to action.
because none of my shqipez nuk tuten per askan
senet i bojna me passion
Pranej rruga na njef sikur problem.

Neper Zona..Everybody Lurking neper zona
kundra kti ligji si krimi droga
dritta blue.. po mkapin dogzat
dritta blue..Fuck Uniformat

Stealth:
Rrini Urt.. dalim with the gang se sot o Luft
gati with the squad like, zoti i rujt
my shqipez jan savages 30 dite ne muj
my bruddaz animals like where the food is at
my bruddaz lose control like who they looking at
dajt mrapa shpine with a bully van
shqipet paranoja se jan kriminal.
bando.. cunat nat per nat neper bando
all your pussy shqipez think they rambo
all my real shqipez moving narco.. narco
Situata te tilla na vina.. jeta e veshtire asht me kriza
Ora vetem ecen si Rita.. Problemet i Dua si Lipa
Kush po don problème, makina gjermane t'vjedhme
me tipa qe kurr nuk preken, me tipa qe s'dun as veten
kush po don telashe, me tipa qe jan plot halle
me tipa qe sflasin llafe, me shqipe qe ndezin flaken
ne na keni gati sa ta nim alarmin.
shqipet nuk kan mercy na nuk falim
gati me e shkrep sa ta qesim llafin
ki kujdes me ferrin me vete na t'marrim

ref:
Rrugve with my Dawgs, addicted to action.
because none of my shqipez nuk tuten per askan
senet i bojna me passion
Pranej rruga na njef sikur problem.

Neper Zona..Everybody Lurking neper zona
kundra kti ligji si krimi droga
dritta blue.. po mkapin dogzat
dritta blue..Fuck Uniformat


Ky tekst u dërgua nga Teidi
Më Shumë Këngë Nga Vinz:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet