A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vinz - Bojn Demek  (Feat. Stealth)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2017

2017-10-21T16:15:09

Featuring

Stealth


Sdi a Guxon
Je Tu Pas kodin
Na Kena mrena Nsekond
Dera Po Thyet
Vijan Mrena Sezbon
Mshile Gojen Na e Kena Nkontroll (Na e Kena Nkontroll)
Situata Ndrohet Se Na Vijna Me Ton
Zona Kontrollohet Se Kto Shqipe Gabojn
Zerot Jon Ka Rriten HB Na Punojm
Shqipe Jeni Ngjum HB Na Numrojm (aaaa)
Dalim Jena Nhood Shqipe Rrini Mrena Urt
Shqipe Mshele Gojen Bone Fole Plumat na i Gjujm
(Shqipe) Me Ne Si Kan Mundsit Si Turbin Tton e Din
Thiken Nmrena Ntrup Pa Pa Paralize (paralize)
Bone Preke Shqipe Ki Me U Dridh (Me u Dridh)
Shqipe Mbrapa Shpine Nuk e Din (Nuk e Din )

Ref
Bojn Bo Bojn Bojn Demek SE Sedin
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin Se esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz
Bojn Demek SE se din
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin SE Esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz

Kujdes Fjalet si Gjun se Manej Gjuhesh Me Plum
Veshtrit Truhesh Kur Kruhesh Vijm Na Ju Hekum Kur TDum
I Bim Thaset Me Dhun Sikur Thaset Me Grun
Dikur Kerkoshim Pun Tash Nuk Flejna Mo Gjum
Se Na Levizim Ma Shum Budalliqe Ka Tdumm ??
Sun ta Thon Tverteten Na Kan Bo Smut
Pp Per Levizje Turta Prej Tzive Duhet Me Nejt Urt
Se Kerkojn Te Tkapin Mbrapa Hekrave Met Zbut (poo)
Na Nuk Zbutna Kujt Nuk i Tutna U Dalim para
Qofshin Teger A Huta Po Deshe Me Grushta
Thika a Pushka Ua Bojm Gropen Edhe Me Pas Vesh Bulletproof a

Ref
Bojn Bo Bojn Bojn Demek SE Sedin
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin Se esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz
Bojn Demek SE se din
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin SE Esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz


Kujdes Fjalet Si Gjun Se Manej Gjuhesh Me Plum
Veshtrit Truhesh Kur Kruhesh Vijm Na Ju Hekum Kur TDum
I Bim Thaset Me Dhun Sikur Thaset Me Grun
Dikur Kerkoshim Pun Tash Nuk Flejna Mo Gjum
Se Na Levizim Ma Shum Budalliqe Ka Tdumm ??
Sun ta Thon Tverteten Na Kan Bo Smut
Pp Per Levizje Turta Prej Tzive Duhet Me Nejt Urt
Se Kerkojn Te Tkapin Mbrapa Hekrave Met Zbut (poo)
Na Nuk Zbutna Kujt Nuk i Tutna U Dalim para
Qofshin Teger A Huta Po Deshe Me Grushta
Thika a Pushka Ua Bojm Gropen Edhe Me Pas Vesh Bulletproof a

Ref
Bojn Bo Bojn Bojn Demek SE Sedin
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin Se esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz
Bojn Demek SE se din
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin SE Esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz


Ky tekst u dërgua nga Arbnor OsmaniKartolina (1)

U krijua nga Viti Alstafa 2018-10-23 08:11:51
Situata ndrrohet
Se na vijna me ton
Zona kontrollohet
Se kto shqipe gabojnë
Zerot jon ka rriten
HB na punojmë

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019