Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vinz - Poppin Smoke (Feat. Stealth)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48

Chorus:
Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
M’duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kto s’marrin men
Neper burgje gjys e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru nuk informohen so we poppin smoke
Me makina bullet proof dhe pak xhamat low
Me dy veta me dy arm let them pussy know

Verse 1:
Popin smoke yeh we turn them ghost. Tu leviz me rolls
Ata thon se i shkrepin senet but they f**kin don’t
Ishim broke. Shitem fukin drog. Sjena msu me rrog
Ata thon se levizin sene. But they f**kin don’t

Mjet i ri xhamat sterr i zi seni next to me
Kur e ni. Hekrin tu kersit a si melodi
Me shofer. Vet jam pastagjer tu i ik policis
Mjet i vjedh mrapa duhet djeg then we dissapear

N’Koh trinis. Nstacion tpolicis tu dhan intervist
Dojn me dit kush e shkrepi senin ju thash nuk e di
Lil bi**h Kta folin me rendin dojn me na padit
Kam tradit. Rrugve jena rrit Shqipe we dont speak

Kta vec din me lujt filmin My G's si ora levizin
Ju jeni tbut sikur bora Mas disa kohrave shkrini
Te tan e din ky a stili. Na bina bor sikur dimri
Kur veni mushet me re, kto shqipe hupin si dilli

Chorus:
Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
M’duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kto s’marrin men
Neper burgje gjys e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru nuk informohen so we poppin smoke
Me makina bullet proof dhe pak xhamat low
Me dy veta me dy arm let them pussy know

Verse 2:
Tu leviz neper kto zona si tjet veni jem
Mke tu sill with many men. Secili me ka ni sen
Doreza secili vesh. Gjurmet nuk i len
Mjet i vjedh. Targat tjeter ven. Prova nuk i gjen
Shok kemi tan boten kumanova in the building
Ntan qytetin vet i pesti kallashat me veti
Lock it off e din vet ti nuk pysim per shtetin
Pop it off anywhere ti hike si lepri
I let off in ur head po ty tfali hekri

I let off in ur bima e di tan qyteti
Ta kam ba bira bira e din shokt qe ke ti
Po tan shokt i ke pidha e ti je i njejti
Nja ma fake se tjetri. Me bole si lepri

Folin social media. Juve jeni pidha
Skena instagram real life ju mushim me vrima
TKena gjujt 4 her. Ti gju kater rima
Ti gju n’internet. He. Shqipe je prodhim nga kina

Chorus:
Tu leviz neper kto zona si t’jet veni jem
M’duket vetja ushtar rruge se ju rrini mren
Dalin ftyrat e maskume se kto s’marrin men
Neper burgje gjys e grupit po nuk ka problem

A me ne po krahasohen kto kopila t’lodh
Kan harru nuk informohen so we poppin smoke
Me makina bullet proof dhe pak xhamat low
Me dy veta me dy arm let them pussy know

Nuk e din….


Ky tekst u dërgua nga Diellor MehmetiVinz
Featuring: Stealth
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/02/2022
Teksti: Stealth & Vinz
Video Produksioni: Frostbite Films
Mixed: Power


Vinz - Poppin Smoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poppin Smoke".
3. Video është e këngës "Poppin Smoke", por nuk këndohet nga Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vinz:


Komente 0