Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Unaza Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

un mendova se te kam perjet
kam mendu se me do met vertet
ti mes meje me tjetren je dal
unazen time asaj ja ke fallll...
(ti mes meje me tjetren jeton unazen time asaj ja ke fal)

REF:(2x)
unazen qe ma premtove
tash ajo e mbannn...
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhann....

e kam prit unazen nga ti
qe ja dhe tjetres un nuk e kam dit
se me tjetren ti je tuj kaluuu...
as ne andrra mendja sme ka shkuuuu...
(se me tjetren ti je tuj keluuuuuu...
as ne andrra mendja sme ka shkuuu.... )

REF:(2x)
unazen qe ma premtove
tash ajo e mbann...
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhannn....

REF:(2X)unazen qe ma premtove
tash ajo e mbannn.....
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhannn....


Ky tekst u dërgua nga Xhevdet MalokuViola
Publikimi: 01/12/2008


Viola - Unaza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza".
3. Video është e këngës "Unaza", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0