Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Edhe Sonte Ty Te Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa me shumm te rri me Ty aq me Teper
me pelqen po mundohem te tregoj por
nuk di se si ta them,
Nese buzet sti shijoj
me Mir fare mos me thirr
Se qfar pres Prej teje un tii
ket e din shumm Mir

2x ref
edhe sonte ty te pres
Te me thuash sa me don mos e le per neser djal se do te jet shumm Von

I veshtir esht gjdo fillim
te gjith po me thon keshtu
zemra ime
Mbushet shpres vetem kur jam ketu

Ref x2
edhe sonte Ty te res
Te me thuash sa me don mos e le per neser djal se do te jet shum Von

Edhe sonte Ty te pres te ne thuash sa me don mos e le per neser djal se do te jet shumm Von


Ky tekst u dërgua nga TolyaaViola
Publikimi: 01/12/2008


Viola - Edhe Sonte Ty Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Sonte Ty Te Pres".
3. Video është e këngës "Edhe Sonte Ty Te Pres", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1