Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Dot Vie Dita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Une sot po qaj e ti po feston
mos harro se gjith shka ne ket jet kalon(2x)

Dot vie dita edhe mu une kam met harru at shpirt kemi me pa kush ka me qesh kush ka me ka (2x)

Shpinen po ma kthen
Po me len te lotoj
po ti si nqef po ma bon
nuk e meritoj

Dot vie dita edhe mu une kam met harru at shpirt kemi me pa kush ka me qesh kush ka me ka (2x)

Dot vie dita edhe mu une kam met harru at shpirt kemi me pa kush ka me qesh kush ka me ka (4x)


Ky tekst u dërgua nga Gona


Publikimi: 01/12/2007Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0


Viola - Dot Vie Dita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dot Vie Dita".
3. Video është e këngës "Dot Vie Dita", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.