Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - E Dua Djalin Shqipetar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

djem te bukur paska bota me ndaloj dhe shikoj me ngcmoj ata me lajka te kota pastaj ndahmi harrojm rrugë te gjat paksa jeta ka dhe djem qe i pelqej po siimpatin nuk e gjeta por ne zemer dikun do gjej sot .

ref (2x)

njeë keng po kendoj flas një gjuhë qe lshon zjarr ne ket bot ku jetoj dota zgjedh djalin shqiptar

djem te pasur paska bota me pelqejn e si pelqej me ngacomoj ata me lajka te kota me genjejn e si genjej.... rrug e gjat jeton me friken bota ka dhe mirkuptim un jom si nje yll qe fal driten kur jetoj ne qellin tim

ref (4x)

sot nje keng po kendoj flas nje gjuhe qe lshon zjarr ne ket bot ku jetoj do ta zgjedh djalin SHQIPETAR


Ky tekst u dërgua nga Egzona GraincaViola
Publikimi: 01/12/2006


Viola - E Dua Djalin Shqipetar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Dua Djalin Shqipetar".
3. Video është e këngës "E Dua Djalin Shqipetar", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0