Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Ike Per Te Me Lenduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se per qdoo dit femrat i nderroveee dhe ske ditur kurr me dasht per jet ti te gjitha i harrove as nje her nuk je kujtuu sa shumm zemra ti i ke lenduuuuu

ref...2x
ike per t`me lenduar, ike per t`me harruarr zemren e hidhur ku e gjete ike per t`me lenduar ikee per t`me harruar fjalet e kqia mbaj per veteeee

kurrr nuk ke dash n`jeten tane veq me rrena veten e mashtronn gjitha sharjet qe mi bonee hiq s`mendove n`dasgurinee se jeta per ty eshtee veq mallkimm . se jeta per ty eshte veq mallkimmmm

ref..3x
ike per t`me lenduar ike per t`me harruarr.. zemren e hidhur ku e gjete ike per t`me lenduar ike per t`me harruar fajlet e kqia mbaj per veteeeee..


Ky tekst u dërgua nga NjomzaaViola
Publikimi: 01/12/2007


Viola - Ike Per Te Me Lenduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Per Te Me Lenduar".
3. Video është e këngës "Ike Per Te Me Lenduar", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0