Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Shkurt E Trup  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Sikur Ty Nuk Gjeta"

Pjesëmarrëse në

Polifest 2006

Komente

Asnjë Koment

17/06/2006

2006-06-16T23:00:00+00:00shkurt e trup nuk ka nevoj per ty te lutem me kupto qe nuk kam deshir qe te jesh pran meje kur te pash me te tjetren

shkurt e trup ta thash qe mos mendo qe te dua dhe qe nuk te kam harruar

shkurt e trup nuk ka nevoj per ty te lutem me kupto qe nuk kam deshir qe te jesh pran meje kur te pash me te tjtren

me nuk te dua po ta them drejt ne sy por une te kam dashuruar por tash nuk kam deshir te shoh me sy

shkurt e trup te thash qe mos mendo qe te dua dhe qe nuk te kam harruar


Ky tekst u dërgua nga Ermira Shala
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet