Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - 100 Thirrje Mi Ke Ba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

100 thirrje mi ke ba e 100letra mi ke shkru
kisha desht diqka prej teje një pergjigjje
me ma dergu
2ref
kuptoje se per ty nuk jam zemren time
kurr nuk kam me ta dhan
kuptoje kuptoje se dashuri per ty
nuk kam

mos shpreso se mu dashnore ti ni dit kem mem pas
kot e ke me u dashuruar
2ref
se 2 zemra ken me plas
kuptoje se per ty nuk jam zemren time kurr nuk ka me ta dhan kuptoje kuptoje
se dashuri per ty nuk kam


Ky tekst u dërgua nga TringaViola
Publikimi: 09/05/2012


Viola - 100 Thirrje Mi Ke Ba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Thirrje Mi Ke Ba".
3. Video është e këngës "100 Thirrje Mi Ke Ba", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0