Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Të Bëhem Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Vers.1
Edhe ty edhe mu
Nuk na lan me jetu
Te kan vra me kan vra
Me u dasht dhe mos me u pa

Ref.2x
Behem lot i syve tu
E ti behu lot per mu
T'kan mashtru
M'kan mashtru

Vers.2
Ti ske faj tkan gënjyer
Zemrat tona i kan thy
Sa gënjeshtëra naj kan than
Ja arriten dhe na ndan

Ref.:4x
Behem lot i syve tu
E ti behu lot per mu
T'kan mashtru
M'kan mashtru


Ky tekst u dërgua nga  Lena2428   240470Viola
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Viola - Të Bëhem Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Bëhem Lot".
3. Video është e këngës "Të Bëhem Lot", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 1