Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Viola - Të Emrova Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Po Vjen Nusja"

Këngë e albumit:

"Te Behem Lot"
Kush je ti qe me pelqen
Kush troket ne zemren time
Kush je ti qe te du shum
Shpirti im o jeta ime
Dashuria ska kufi
Une kufirin e kalova
Sa e lumtur jom me ty
Jeten time e ndryshova

Reff..
Te emerova ty zemer zemer
Se shpirti nuk te thrret me tjeter emer
Ti per mu je nate dhe dite
Ti je fati qe tkam prit
Te emerova ty zemer zemer
Se shpirti nuk te thrret me tjeter emer
Ti per mu je nate dhe dite
Ti je fati qe tkam prit
Une do te behem shpirti yt

Si ti gjej met bukra fjale
Te tregoj se sa te dua
Dua te rri veq me ty
Eja zemer rri me mua
Dashuria ska kufi
Une kufirin e kalova
Sa e lumtur jom me ty
Jeten time e ndryshova

Reff..
Te emerova ty zemer zemer
Se shpirti nuk te thrret me tjeter emer
Ti per mu je nate dhe dite
Ti je fati qe tkam prit
Te emerova ty zemer zemer
Se shpirti nuk te thrret me tjeter emer
Ti per mu je nate dhe dite
Ti je fati qe tkam prit
Une do te behem shpirti yt


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet