A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Viola - Nuk Mundem Të Vdes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Te Behem Lot"


As fjalori fjale nuk ka
Ta pershkruar veq nje rresht
Dashuria si mka vra
Asnjeher sme paske desht
Duru zemer nuk durohet
A ka kujt qe i besohet
Si te duash ti kuptoje
Emrin ti ti harrove

Ref..x2
A ka kush qe me jep shpres
Apo gjithe me kan harru
Une nuk mundem qe te vdes
Kur aspak nuk kam jetu..

Me pas zemra nje mundsi
Qe ta flet vetem nje fjale
Do ishte fjala tradhti
Gje e vetme qe ma ke fal
Duru zemer nuk durohet
A ka kujt qe i besohet
Si te duash ti kuptoje
Emrin ti ti harrove

Ref..x4
A ka kush qe me jep shpres
Apo gjithe me kan harru
Une nuk mundem qe te vdes
Kur aspak nuk kam jetu..


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019