Më mbaj mend (për 1 muaj)


Viola - Një Puthje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Puthje".
3. Video është e këngës "Një Puthje", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Viola - Një Puthje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Ty Te Dua"

Këngë e albumit:

"Te Behem Lot"

Komente

2 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Nese ti ske zemer
Me lejo t'jeto
Smundem me sy t'shikoj
As ne enderr nuk do te endrroj
Nese me tradhtove ti
Largohu dhe shko
Lutem mos mu afru
Deri ne vdekje nuk dua te t'njoh

Reff..x2
Nje puthje te rrejshme ma ke fal
Miliona premtime ishin fjale
Njeher me mashtrove e pranoj
Jojo per se dyti nuk gaboj

Nananana

Zemra yte e mjera jo nuk paska qajt
E di mire s'behesh merak
Dashuria nga ti digjet flake
A sikur ta dija une
Se ti je tradhtar
Dhimbja moti me ish ndal
U mashtrova nga dita e pare

Reff..x4
Nje puthje te rrejshme ma ke fal
Miliona premtime ishin fjale
Njeher me mashtrove e pranoj
Jojo per se dyti nuk gaboj

Nananana


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet