Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Viola - Lojrat Tua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lojrat Tua".
3. Video është e këngës "Lojrat Tua", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Viola - Lojrat Tua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Te Behem Lot"

Komente

Asnjë Koment

11/07/2011

2011-07-11T19:48:43+00:00Dashurine se kupton kurr
Nese zemren e ki gur
Me sy zemres mos me pa
Kurr mos thuj n'dashni kam ra
Shprehu zemer qfare mendon
Pyete shpirtin a me don
Nese ke veq pak dyshim
Pse po lun me shpirtin tim

Ref..
Nuk jam lindur t'besh loje me mua
Me kan lodhur lojrat e tua
Nuk jam lindur t'besh loje me mua
A me don ti sa te dua

Merre punen seriozisht
Fol me mua sinqerisht
Pse mendimet i ndryshon
Pse kete zemer ma lendon
Shprehu zemer qfare mendon
Pyete shpirtin a me don
Nese ke veq pak dyshim
Pse po lun me shpirtin tim

Ref..x3
Nuk jam lindur t'besh loje me mua
Me kan lodhur lojrat e tua
Nuk jam lindur t'besh loje me mua
A me don ti sa te dua


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet