A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Viola - Ditelindja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/02/2012

2012-02-12T23:00:13

Shum urime per ty po ta them o shpirt ditelindjen tende 1 vit e kam prit sa shum befasi i kam rezervuar veq per ty

Shum urime per ty po ta them me zemer do te pres oj sonte s ka kush ma kthen mendjen qka do qe t pelqej ti e di qe un per ty e blej.

2x:Do ta fal do ta fal sonte nje dhurat per fillim si gjithmon buzt e mija do ti jap urime te qoft sa te jesh i gjall ne kete bot.

Sonte mbylli syt mendoje nje deshir eshte ditlindja jote s ka ku shkon ma mir gjithqka qe t bjen n mend mos e le te lutem pa e permend.

Shum urime per ty po ta them me zemer do te pres oj sonte s ka kush ma kthen mendjen qka do qe t pelqej ti e di qe un per ty e blej.

2x:Do ta fal do ta fal sonte nje dhurat per fillim si gjithmon buzt e mija do ti jap urime te qoft sa te jesh i gjall ne kete bot.


Ky tekst u dërgua nga Valdrina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019