Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Viola - S'ke Ça Thu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ke Ça Thu".
3. Video është e këngës "S'ke Ça Thu", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Viola - S'ke Ça Thu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ki Kujdes Se Nuk Pres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ke Ça Thu" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alar Band. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti vdes mbas meje
Un si ti,vdes mbas teje
Brenda meje
je pa leje jam tu t’ni
Sa kam pi un prej teje
Sa tka zon ty prej meje
Skena pyt ne per leje,jena shkri

Se un zemren ta kam dhon
Po sta kam lon me ma lendu
E ti zemer jo nuk bon jo nuk bon
Me m’harru
Se un zemren ta kam Dhon e ta kam marr
Se ty t du
Nese nje dit ke me shkru
ti per mu ske ca thu

Ti afer meje shum po vlen
Afer teje ca me bo
Hajde gjeje nuk e di

A a a aa Se ti trupin ma ke djeg
A a aaa e gabimisht qe sma ke prek

Se un zemren ta kam dhon
Po sta kam lon me ma lendu
E ti zemer jo nuk bon jo nuk bon
Me m’harru
Se un zemren ta kam Dhon e ta kam marr
Se ty t du
Nese nje dit ke me shkru
ti per mu ske ca thuMë Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë