Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - S'ta Fali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

asnje her sta fali
sta fali
nese qon me dike tjeter
apo me dashnin evjeter
bohu burr endale veten

ku po shkon kur po del
amendon per mu naj her
ti vertet eke tepru
per qdo nat po del pa mu

dikur te besova
siduket gabova
mene fund e gjeta
kush esht ajo tjetra

anje her sta fali 3ref
sta fali
nese qon me dike tjeter
apo me dashnin evjeter
bohu burr e ndale veten

kur po shkon kur po del
amendon per mu naj her
ti vertet eke tepru
per qdo nat po del pa mu

dikur te besova
siduket gabova
mene fund e gjeta
kush esht ajo tjetra

anje her sta fali 4ref
sta fali
nese qon me dike tjeter
apo me dashnin evjeter
bohu burr e ndale veten


Ky tekst u dërgua nga erina kadriuViola
Publikimi: 30/11/2013


Viola - S'ta Fali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ta Fali".
3. Video është e këngës "S'ta Fali", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 2