Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Viola - Loqk Shpirt E Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente

2 🔥

01/07/2013

2013-07-01T20:31:58+00:00

Këngë e albumit:

"Shpirt E Zemer"
Mu me thua loqk
asaj tjetres shpirt
i thu kujt ardh zemer
emrin ja ke ngjit
kafen e mengjesit
po e pin me mu
dhe darken e mbramje
me tjeter reservu.

Mesazhat e njejt
me fjalen e te dua
nje i shkon asaj
dhe tjetri me vjen mua x2

Loqk, shpirt e zemer
krejt u kan perzi
mbete veq aktor
por pa dashuri
Loqk Shpirt e zemer
po me shkrun qdo dit
ruja tjetres me ja than
dhe mos u hargjit.

Mesazhat e njejt
me fjalen e te dua
nje i shkon asaj
dhe tjetri me vjen mua x2

Mesaxhat e njejt
me fjalen e te dua
nje i shkon asaj
dhe tjetri me vjen mua x2


Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet