Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Dikur Te Deshta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

02/10/2012

2012-10-02T22:58:40+00:00Ti nuk dashurohesh kurre
Jeten e ke aventure
Sonte thua me pelqen
E neser me len x2

Me i imi s'je
Se tash zemra te njeh

Ref...x2
Dikur te deshta por me s'te dua
Sa shume me paskan vra buzet tua
Dhe vetem tash e di
Se kush ishe ti

E di qe me zor nuk shkon
Me mire heret se sa vone
Se çdo gje qe ka fillim
E ka nji mbarim x2

Me i imi s'je
Se tash zemra te njeh

Ref...x2
Dikur te deshta por me s'te dua
Sa shume me paskan vra buzet tua
Dhe vetem tash e di
Se kush ishe ti

...

Ref...x2
Dikur te deshta por me s'te dua
Sa shume me paskan vra buzet tua
Dhe vetem tash e di
Se kush ishe ti


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet