Më mbaj mend (për 1 muaj)


Viola - Po I Thote Nana Bijes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po I Thote Nana Bijes".
3. Video është e këngës "Po I Thote Nana Bijes", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Viola - Po I Thote Nana Bijes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42

Këngë e albumit:

"E Deshta"

Komente

3 🔥

03/09/2014

2014-09-03T16:00:11+00:00Po i thot nana bijes
shtyje bij jeten naj dit
kur t marim prej shpijes
nana fort ka mu merzit

jo asnje pik loti
mos e qit per mu moj nan
pat bo emer zoti
mu merzit nuk kom me t lon

Ka mem mar malli per ty
se tka nana drit ne sy
hajde shpesh oj qika jem
bohesh nan e kupton mallin tem

Ka mem mar malli per ty
se tka nana drit ne sy
hajde shpesh oj qika jem
bohesh nan e kupton mallin tem

Kur t na mushet shpija
plot me krushq e mysafir
ka me tpercjell nana
ki me u bo nusja ma e mir

e di qe tmerr malli
e merzitesh pa kufi
fort po t lutem nan
sdu me tpa me lot ne sy

Ka mem mar malli per ty
se tka nana drit ne sy
hajde shpesh oj qika jem
bohesh nan e kupton mallin tem

Ka mem mar malli per ty
se tka nana drit ne sy
hajde shpesh oj qika jem
bohesh nan e kupton mallin tem


Ky tekst u dërgua nga Besarta Bajraktari ,, Kline
Më Shumë Këngë Nga Viola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet