Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Pse Po Xhelozon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dua sonte te dal
nuk dua asnje fjal
soqet me presin mua
une ty te kam tregua
nuk mundesh te vish o shpirt
se ti nuk e kupton
dhe nuk me len rehat
nuk ke pse po xhelozon
nuk ke pse xhelozon 2x

jo jo nuk dua
mos luj me mua
shoqet e mija
nuk jan shoqet tuaj
e kjo esht jeta
esht e vertata
secili zemer i din punt e veta 2x

nuk mundem te jem me ty per qdo dit e qdo nat
mendo mir veq ni her
mos e merr veten inat
nuk mundesh te vish o shpirt
se ti nuk e kupton
te lutem le rehat
nuk ke pse xhelozon
nuk ke pse xhelozon 2x

jo jo nuk dua
mos luj me mua
shoqet e mija
nuk jan shoqet tuaj
e kjo esht jeta
esht e verteta
secili zemer i din punt e veta 4x

Ky tekst u dërgua nga besjona dinaPublikimi: 17/07/2014


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0


Viola - Pse Po Xhelozon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po Xhelozon".
3. Video është e këngës "Pse Po Xhelozon", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.