Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Shkove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

2x.Thuaj a esht e leht pa mu o shpirti im
Thuaj ate mungon aj perqafimi im
Zemer Mir se vjen nese pendohesh
Dera asht e qel jam ende ajo e vjetra
Besen se kam shkel

Ref2x
Amanetin ma ke lan po te verteten sma ke tha
Kjo unaz qka em vyn pa Ty kurr nuk muj
Met pa me sy

2x.
Shkove stu kujtu me as nje her mem thirr ikee
as ske pyt me ajam keq a Mir
Zemer qysh ke mujt mem lan me Shpresa
Jeten me kalu me shkoj Rinia tuj lotue
Ni dit pa u gezu
Ref:2
Amanetin ma ke lan po te
verteten sma ke than
Kjo unaz qka um vyn pa Ty
kurr nuk muj met pa me sy


Ky tekst u dërgua nga TolyaViola
Publikimi: 07/07/2015


Viola - Shkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkove".
3. Video është e këngës "Shkove", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0