Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Qikat E Dijaspores 2015 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


auslanderkat po i thirrkan
met mirat krejt evropes auslanderkat po i thirrkan
met mirat krejt evropes
buka e gjak shqiptarit jan qikat e diaspore jan qikat e diaspore

krejt me keret si trimnesha bukuroshe zugaresha krejt me keret si trimnesha bukuroshe zugaresha prej shqipri nmaqedoni prej kosov nmalt te zi prej kosov nmalt te zi

sa ma fort per djemt te rri sa shum qika per dashni sa ma fort per djemt te rri sa shum qika per dashni si vetlindje e ne gurbet qikat ambla si sherbet qikat ambla si sherbet

me miniqa e farmeka luhet vallja
ndiskoteka
me miniqa e farmeka luhet vallja
ndiskoteka sonte nata esht fantastike po lujn qika simpatike po lujn qika simpatike

sonte nata fantastike qith shqiptare simpatike qith shqiptare simpatike
Viola
Publikimi: 06/07/2015


Viola - Qikat E Dijaspores 2015
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qikat E Dijaspores 2015".
3. Video është e këngës "Qikat E Dijaspores 2015", por nuk këndohet nga Viola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Viola:


Komente 0