TEKSTESHQIP

Viola
Ti Nuk dashurohesh Kurr (Jeten E Ke Aventur)
Lyrics

ti nuk dashurohesh kurr jeten e ke aventur sonte thua me pelqen e neser me len

ti nuk dashurohesh kurr jeten e ke aventur
sonte thua me pelqen e neser me len

me i imi sje pse tash zemra te njeh

dikur te deshta por me ste dua sa shum me paskan vra buzt e tua dhe vetem tash e diiiiii se kush ishe tiiiii

e di se me zor nuk shkon me mir heret se sa von se qdo gje qe ka fillim e ka nje mbarim

e di se me zor nuk shkon me mir heret se sa von se qdo gje qe ka fillim e ka nje mbarim

me i ime sje pse tash zemra te njeh

[ref 3 ] dikur te deshta por me ste dua sa shum me paskan vra buzt e tua dhe vetem tash e diiii se kush ishe tiiii

DËRGOI: