TEKSTESHQIP

Viola
Unaza
Lyrics

un mendova se te kam perjet
kam mendu se me do met vertet
ti mes meje me tjetren je dal
unazen time asaj ja ke fallll...
(ti mes meje me tjetren jeton unazen time asaj ja ke fal)

REF:(2x)
unazen qe ma premtove
tash ajo e mbannn...
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhann....

e kam prit unazen nga ti
qe ja dhe tjetres un nuk e kam dit
se me tjetren ti je tuj kaluuu...
as ne andrra mendja sme ka shkuuuu...
(se me tjetren ti je tuj keluuuuuu...
as ne andrra mendja sme ka shkuuu.... )

REF:(2x)
unazen qe ma premtove
tash ajo e mbann...
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhannn....

REF:(2X)unazen qe ma premtove
tash ajo e mbannn.....
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhannn....

DËRGOI: