TEKSTESHQIP

Viola
Pike Ne Zemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pike Ne Zemer" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Tetor 2016, Viola publikon videoklipin "Pike Ne Zemer".